Get Adobe Flash player

 

Dlaczego Galeria?Bo mamy głowy pełne pomysłów, a w naszej galerii staramy się nimi zainspirować państwa. Można w niej dotknąć wykonanych już mebli, obejrzeć projekty, zamówić taki sam, podobny lub całkiem inny mebel.

  

stolik metalowo dębowy

Ponieważ wszystkie meble są robione na zamówienie, można dokładnie dopasować rozmiar do swoich potrzeb. W galerii Drewniano.com można zobaczyć meble wykonane z litego szlachetnego drewna, meble drewniano stalowe oraz meble z betonu i drewna. Mamy nadzieje, że oryginalność i nowoczesny design mebli w galerii zachęci państwa do eksperymentów z wnętrzami mieszkań i biur. Meble wykonujemy z przepięknego drewna orzechowego, dębu, jesiona, akacji, czereśni i innych wspaniałych gatunków.

   

Zapraszamy do galerii mebli produkowanych w naszym warsztacie stolarskim. Choć głównym materiałem naszych mebli jest lite, szlachetne drewno, łączymy je z betonem, metalem oraz szkłem. Meble wykonywane są tradycyjnymi metodami stolarskimi, dlatego każdy mebel jest niepowtarzalny tak jak niepowtarzalne jest każde drzewo.